Середньорічна температура повітря становить 12.3 °C
Абсолютний максимум температури: 32.4 °C
Абсолютний мінімум температури: -22.0 °C
Кількість сонячних днів: 169 днів
Кількість дощових днів: 192 дні
Кількість снігових днів: 4 дні
Подивитись детальну онлайн-карту @ city
* Дані про погоду для Mount View США засновані на кліматичних спостереженнях за 2026 рік
| січ | лют | бер | кві | тра | чер | лип | сер | вер | жов | лис | гру | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Абсолютна максимальна температура (°C) | 11.5 | 18.7 | 15.5 | 28.9 | 27.6 | 27.1 | 32.4 | 29.8 | 31.1 | 25.0 | 15.3 | 13.3 |
| Середня температура повітря (°C) | 6.8 | 6.5 | 8.6 | 16.1 | 20.1 | 22.9 | 27.5 | 25.5 | 22.6 | 18.1 | 9.6 | 7.1 |
| Середня температура (°C) | 3.4 | 2.2 | 4.4 | 11.3 | 15.0 | 18.4 | 24.2 | 22.2 | 19.8 | 14.9 | 6.4 | 4.7 |
| Середня нічна температура (°C) | 0.2 | -1.9 | 0.7 | 7.3 | 10.3 | 14.9 | 21.7 | 19.6 | 17.6 | 12.5 | 3.8 | 2.7 |
| Абсолютний мінімум температури (°C) | -4.2 | -22.0 | -3.3 | -1.7 | 4.8 | 8.7 | 17.3 | 16.4 | 11.1 | 6.6 | -1.9 | -4.2 |
| січ | лют | бер | кві | тра | чер | лип | сер | вер | жов | лис | гру | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Максимальна тривалість світлового дня (год) | 10.0 | 11.0 | 12.0 | 13.0 | 14.0 | 15.0 | 15.0 | 14.0 | 13.0 | 11.0 | 10.0 | 9.0 |
| Середня тривалість світлового дня (год) | 9.6 | 10.6 | 11.9 | 13.3 | 14.5 | 15.1 | 14.9 | 13.8 | 12.5 | 11.1 | 9.9 | 9.2 |
| Мінімальна тривалість світлового дня (г) | 9.0 | 10.0 | 11.0 | 12.0 | 14.0 | 14.0 | 14.0 | 13.0 | 11.0 | 10.0 | 9.0 | 9.0 |
| Середня тривалість сонячного дня (год) | 4.1 | 6.3 | 7.4 | 8.7 | 11.6 | 9.9 | 11.0 | 9.9 | 7.3 | 7.9 | 7.1 | 5.4 |
| Опади (мм) | 185 | 56 | 117 | 91 | 85 | 84 | 207 | 126 | 214 | 130 | 33 | 177 |
| Сонячні дні | 8 | 12 | 16 | 16 | 21 | 7 | 11 | 12 | 14 | 16 | 21 | 15 |
| Дощові дні | 23 | 13 | 15 | 14 | 10 | 23 | 20 | 19 | 16 | 15 | 9 | 15 |
| Снігові дні | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Найкращий час для відвідування Mount View, сонячні місяці:
Найбільша кількість опадів у Mount View припадає на