Середньорічна температура повітря становить 14.1 °C
Абсолютний максимум температури: 37.7 °C
Абсолютний мінімум температури: -9.4 °C
Кількість сонячних днів: 200 днів
Кількість дощових днів: 162 дні
Кількість снігових днів: 3 дні
Подивитись детальну онлайн-карту @ city
* Дані про погоду для Comuna Mărunţei Румуніи засновані на кліматичних спостереженнях за 2026 рік
| січ | лют | бер | кві | тра | чер | лип | сер | вер | жов | лис | гру | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Абсолютна максимальна температура (°C) | 18.0 | 21.1 | 19.8 | 20.7 | 26.1 | 32.5 | 37.1 | 37.7 | 32.9 | 29.8 | 20.2 | 16.5 |
| Середня температура повітря (°C) | 7.7 | 8.6 | 13.3 | 15.8 | 21.3 | 26.1 | 32.0 | 32.1 | 28.3 | 23.6 | 12.8 | 8.5 |
| Середня температура (°C) | 4.1 | 3.5 | 8.1 | 11.0 | 16.7 | 21.2 | 26.2 | 26.2 | 22.4 | 16.9 | 8.4 | 4.0 |
| Середня нічна температура (°C) | 1.2 | -0.4 | 3.2 | 6.5 | 12.0 | 16.3 | 19.9 | 20.6 | 17.0 | 10.8 | 4.6 | 0.4 |
| Абсолютний мінімум температури (°C) | -1.9 | -9.4 | -1.9 | 2.2 | 6.5 | 12.2 | 13.7 | 14.5 | 14.1 | 5.0 | -3.4 | -2.8 |
| січ | лют | бер | кві | тра | чер | лип | сер | вер | жов | лис | гру | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Максимальна тривалість світлового дня (год) | 9.0 | 11.0 | 12.0 | 14.0 | 15.0 | 15.0 | 15.0 | 14.0 | 13.0 | 11.0 | 10.0 | 9.0 |
| Середня тривалість світлового дня (год) | 9.3 | 10.5 | 11.9 | 13.5 | 14.8 | 15.5 | 15.1 | 14.0 | 12.5 | 11.0 | 9.6 | 8.9 |
| Мінімальна тривалість світлового дня (г) | 8.0 | 9.0 | 11.0 | 12.0 | 14.0 | 15.0 | 14.0 | 13.0 | 11.0 | 10.0 | 9.0 | 8.0 |
| Середня тривалість сонячного дня (год) | 4.0 | 7.2 | 7.9 | 9.0 | 9.8 | 11.6 | 13.3 | 11.8 | 10.3 | 9.3 | 5.5 | 4.4 |
| Опади (мм) | 98 | 22 | 23 | 55 | 82 | 68 | 27 | 43 | 23 | 3 | 123 | 17 |
| Сонячні дні | 16 | 15 | 15 | 13 | 7 | 13 | 19 | 19 | 21 | 27 | 14 | 21 |
| Дощові дні | 15 | 10 | 16 | 17 | 24 | 17 | 12 | 12 | 9 | 4 | 16 | 10 |
| Снігові дні | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Найкращий час для відвідування Comuna Mărunţei, сонячні місяці:
Місяці з найбільшою середньою тривалістю світлового дня Comuna Mărunţei:
Найбільша кількість опадів у Comuna Mărunţei припадає на