Отзывы
Ира
Ира
Благодарим Олеся за невероятно атмосферную экскурсию. 3 часа пролетели как один миг. Эксклюзивный маршрут, интересные истории, вкусный кофе. Всё, что нужно , чтобы влюбиться в этот город с первого взгляда и захотеть вернуться ещё ни один раз. Всем рекомендуем Олеся.
Толиашвили
Толиашвили
Дуже насичена корисною та цікавою інформацією екскурсія! При чому без нудних акцентів на конкретні повні дати (до годин і хвилин), а якраз те, що треба - історичні віхи, як розбудовувалось та розвивалось місто. Після екскурсії розумієш, що і де в місті розташовано і чому це саме так! Дуже вдячні! Будемо радити друзям!
Рената
Рената
Спасибо огромное Олесю за интересную экскурсию. Я не первый раз во Львове, со мной на экскурсии были 2 Львовянки, тем не менее мы узнали много нового для себя. Уверена, что в свой следующий приезд в этот прекрасный город я обязательно воспользуюсь услугами гида Олеся.
Надія
Надія
Дякуємо дуже за цікаву і пізнавальну екскурсію чарівним Львовом! Олесь органічно поєднав історичну складову з прогулянкою містом. Сподобалось і дорослим і дітям. Дякую! Рекомендую цю екскурсію як сімейну атракцію!
Наталья
Наталья
Хочу подякувати за екскурсію Львов, кофе и современное искусство. Маршрут, Ваша бесіда та взагалі ідея екскурсії в такому форматі це так сучасно та небанально. Як на мене розпочати її о 10 ранку це саме те, бо Львів зранку зовсім інший. Дзига, сучасні музеї та Вірменка у супроводі Вашої бесіди - незабутньо. Ну а каву з лікером у Вірменці "за рецептом" Вашого дідуся я пізніше спробувала і саме так!!! Дякую дуже))
Сергій
Сергій
Спасибо за экскурсию! Все понравилось.