Середньорічна температура повітря становить 11.7 °C
Абсолютний максимум температури: 30.0 °C
Абсолютний мінімум температури: -4.4 °C
Кількість сонячних днів: 111 днів
Кількість дощових днів: 250 днів
Кількість снігових днів: 4 дні
Подивитись детальну онлайн-карту @ city
* Дані про погоду для Champale Бельгіи засновані на кліматичних спостереженнях за 2026 рік
| січ | лют | бер | кві | тра | чер | лип | сер | вер | жов | лис | гру | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Абсолютна максимальна температура (°C) | 13.8 | 13.1 | 15.5 | 18.5 | 23.1 | 28.8 | 29.7 | 28.5 | 30.0 | 24.8 | 14.8 | 11.4 |
| Середня температура повітря (°C) | 6.6 | 8.3 | 10.2 | 12.2 | 17.8 | 24.5 | 22.2 | 21.9 | 22.9 | 16.8 | 9.5 | 7.9 |
| Середня температура (°C) | 4.5 | 5.1 | 7.0 | 8.3 | 13.4 | 19.9 | 18.3 | 17.9 | 18.4 | 13.3 | 7.4 | 6.1 |
| Середня нічна температура (°C) | 2.4 | 2.2 | 3.5 | 4.2 | 8.5 | 14.3 | 14.0 | 13.7 | 13.9 | 10.0 | 5.3 | 4.1 |
| Абсолютний мінімум температури (°C) | -4.4 | -3.7 | -3.4 | -2.4 | 3.7 | 9.0 | 10.1 | 9.9 | 7.7 | 2.2 | -2.8 | -3.7 |
| січ | лют | бер | кві | тра | чер | лип | сер | вер | жов | лис | гру | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Максимальна тривалість світлового дня (год) | 9.0 | 10.0 | 12.0 | 14.0 | 16.0 | 16.0 | 16.0 | 15.0 | 13.0 | 11.0 | 9.0 | 8.0 |
| Середня тривалість світлового дня (год) | 8.6 | 10.1 | 11.9 | 13.8 | 15.5 | 16.3 | 15.9 | 14.5 | 12.6 | 10.7 | 9.0 | 8.1 |
| Мінімальна тривалість світлового дня (г) | 8.0 | 9.0 | 10.0 | 12.0 | 14.0 | 16.0 | 15.0 | 13.0 | 11.0 | 9.0 | 8.0 | 8.0 |
| Середня тривалість сонячного дня (год) | 2.4 | 5.3 | 5.2 | 7.3 | 10.7 | 13.3 | 10.8 | 9.8 | 9.5 | 5.8 | 2.9 | 2.0 |
| Опади (мм) | 118 | 14 | 143 | 78 | 46 | 58 | 125 | 112 | 64 | 117 | 136 | 90 |
| Сонячні дні | 7 | 14 | 4 | 6 | 13 | 19 | 5 | 8 | 16 | 11 | 2 | 6 |
| Дощові дні | 21 | 14 | 27 | 24 | 18 | 11 | 26 | 23 | 14 | 20 | 28 | 24 |
| Снігові дні | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Найкращий час для відвідування Champale, сонячні місяці:
Місяці з найбільшою середньою тривалістю світлового дня Champale:
Найбільша кількість опадів у Champale припадає на