Середньорічна температура повітря становить 13.3 °C
Абсолютний максимум температури: 37.3 °C
Абсолютний мінімум температури: -0.1 °C
Кількість сонячних днів: 192 дні
Кількість дощових днів: 173 дні
Подивитись детальну онлайн-карту @ city
* Дані про погоду для High Camp Австраліи засновані на кліматичних спостереженнях за 2026 рік
| січ | лют | бер | кві | тра | чер | лип | сер | вер | жов | лис | гру | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Абсолютна максимальна температура (°C) | 34.2 | 37.3 | 34.6 | 23.6 | 16.6 | 17.4 | 14.5 | 17.5 | 23.8 | 25.1 | 29.5 | 32.8 |
| Середня температура повітря (°C) | 26.3 | 25.3 | 22.4 | 17.9 | 13.4 | 11.4 | 11.7 | 13.2 | 17.5 | 17.5 | 21.5 | 23.5 |
| Середня температура (°C) | 19.6 | 18.5 | 16.6 | 13.2 | 9.4 | 8.4 | 8.0 | 8.8 | 11.7 | 12.2 | 15.6 | 17.6 |
| Середня нічна температура (°C) | 14.3 | 13.3 | 12.3 | 9.8 | 6.3 | 5.9 | 5.0 | 5.4 | 6.8 | 7.7 | 11.6 | 12.9 |
| Абсолютний мінімум температури (°C) | 9.6 | 7.9 | 8.0 | 5.6 | 2.2 | -0.1 | 1.0 | 0.5 | 1.8 | 4.5 | 8.0 | 9.4 |
| січ | лют | бер | кві | тра | чер | лип | сер | вер | жов | лис | гру | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Максимальна тривалість світлового дня (год) | 14.0 | 13.0 | 12.0 | 11.0 | 10.0 | 9.0 | 10.0 | 11.0 | 12.0 | 13.0 | 14.0 | 14.0 |
| Середня тривалість світлового дня (год) | 14.4 | 13.5 | 12.3 | 11.1 | 10.1 | 9.6 | 9.9 | 10.7 | 11.9 | 13.0 | 14.1 | 14.7 |
| Мінімальна тривалість світлового дня (г) | 13.0 | 12.0 | 11.0 | 10.0 | 9.0 | 9.0 | 9.0 | 10.0 | 11.0 | 12.0 | 13.0 | 14.0 |
| Середня тривалість сонячного дня (год) | 11.7 | 11.7 | 9.6 | 8.1 | 7.0 | 4.6 | 6.5 | 7.0 | 10.2 | 9.7 | 11.1 | 11.1 |
| Опади (мм) | 16 | 14 | 70 | 91 | 39 | 125 | 39 | 43 | 12 | 73 | 48 | 84 |
| Сонячні дні | 21 | 22 | 15 | 16 | 13 | 7 | 14 | 15 | 21 | 18 | 17 | 13 |
| Дощові дні | 10 | 6 | 16 | 14 | 18 | 23 | 17 | 16 | 9 | 13 | 13 | 18 |
| Снігові дні | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Найкращий час для відвідування High Camp, сонячні місяці:
Найбільша кількість опадів у High Camp припадає на