Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Конаково ГРЭС | — | 20:38 | — | — |
Донховка | 20:50 | 20:51 | 1 хв | 12 хв |
Конаковский Мох | 20:57 | 20:58 | 1 хв | 19 хв |
Путепроводная | 21:06 | 21:07 | 1 хв | 28 хв |
Решетниково | 21:14 | 21:15 | 1 хв | 36 хв |
Клин | 21:33 | 21:34 | 1 хв | 55 хв |
Стреглово | 21:38 | 21:39 | 1 хв | 1 год 0 хв |
Сенеж | 21:48 | 21:49 | 1 хв | 1 год 10 хв |
Подсолнечная | 21:52 | 21:53 | 1 хв | 1 год 14 хв |
Берёзки-Дачные | 21:59 | 22:00 | 1 хв | 1 год 21 хв |
Поварово-1 | 22:03 | 22:04 | 1 хв | 1 год 25 хв |
Алабушево | 22:11 | 22:12 | 1 хв | 1 год 33 хв |
Крюково | 22:16 | 22:17 | 1 хв | 1 год 38 хв |
Фирсановская | 22:25 | 22:26 | 1 хв | 1 год 47 хв |
Сходня | 22:29 | 22:30 | 1 хв | 1 год 51 хв |
Подрезково | 22:32 | 22:33 | 1 хв | 1 год 54 хв |
Новоподрезково | 22:34 | 22:35 | 1 хв | 1 год 56 хв |
Молжаниново (бывш. Планерная) | 22:37 | 22:38 | 1 хв | 1 год 59 хв |
Химки | 22:43 | 22:44 | 1 хв | 2 год 5 хв |
Левобережная | 22:46 | 22:47 | 1 хв | 2 год 8 хв |
Ховрино | 22:48 | 22:49 | 1 хв | 2 год 10 хв |
Грачёвская (бывш. Ховрино) | 22:51 | 22:52 | 1 хв | 2 год 13 хв |
Моссельмаш | 22:54 | 22:55 | 1 хв | 2 год 16 хв |
Лихоборы (бывш. НАТИ) | 22:57 | 22:58 | 1 хв | 2 год 19 хв |
Петровско-Разумовская | 23:01 | 23:02 | 1 хв | 2 год 23 хв |
Останкино | 23:06 | 23:07 | 1 хв | 2 год 28 хв |
Москва (Ленинградский вокзал) | 23:20 | — | — | 2 год 42 хв |