Цей варіант розкладу діє у наступні дні: вт с 9 апреля по 24 сентября
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Иркутск-Сорт. | — | 11:46 | — | — |
Военный Городок | 11:52 | 11:53 | 1 хв | 6 хв |
Иркутный мост | 11:56 | 11:57 | 1 хв | 10 хв |
Иркутск-Пасс. | 12:01 | 12:02 | 1 хв | 15 хв |
Академическая | 12:08 | 12:09 | 1 хв | 22 хв |
Мельниково | 12:12 | 12:13 | 1 хв | 26 хв |
Кая | 12:17 | 12:18 | 1 хв | 31 хв |
Черёмушки | 12:22 | 12:23 | 1 хв | 36 хв |
Смоленщина | 12:25 | 12:26 | 1 хв | 39 хв |
Турбаза | 12:28 | 12:29 | 1 хв | 42 хв |
Шелехов | 12:32 | 12:33 | 1 хв | 46 хв |
Гончарово | 12:36 | 12:37 | 1 хв | 50 хв |
Олха | 12:42 | 12:43 | 1 хв | 56 хв |
Летняя | 12:47 | 12:48 | 1 хв | 1 год 1 хв |
Голубые Ели | 12:51 | 12:52 | 1 хв | 1 год 5 хв |
Дачная | 12:56 | 12:57 | 1 хв | 1 год 10 хв |
Садовая | 12:59 | 13:00 | 1 хв | 1 год 13 хв |
Большой Луг | 13:06 | 13:07 | 1 хв | 1 год 20 хв |
Ханчин | 13:12 | 13:13 | 1 хв | 1 год 26 хв |
Рассоха | 13:16 | 13:17 | 1 хв | 1 год 30 хв |
Орленок | 13:20 | 13:21 | 1 хв | 1 год 34 хв |
5234 км | 13:24 | 13:25 | 1 хв | 1 год 38 хв |
Ягодный | 13:26 | 13:27 | 1 хв | 1 год 40 хв |
Огоньки | 13:29 | 13:30 | 1 хв | 1 год 43 хв |
Таёжное | 13:32 | 13:33 | 1 хв | 1 год 46 хв |
Трудный | 13:35 | 13:36 | 1 хв | 1 год 49 хв |
Медвежий | 13:37 | 13:38 | 1 хв | 1 год 51 хв |
Сосновый | 13:40 | 13:41 | 1 хв | 1 год 54 хв |
Подкаменная | 13:47 | 13:48 | 1 хв | 2 год 1 хв |
Санаторный | 13:52 | 13:53 | 1 хв | 2 год 6 хв |
Родниковый | 13:57 | 13:58 | 1 хв | 2 год 11 хв |
Источник | 14:01 | 14:02 | 1 хв | 2 год 15 хв |
Глубокая | 14:07 | — | — | 2 год 21 хв |