Цей варіант розкладу діє у наступні дні: пн, ср, пт по 06.05
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Пышма | — | 06:20 | — | — |
Больничный переулок | 06:21 | 06:22 | 1 хв | 1 хв |
ДПМК | 06:22 | 06:23 | 1 хв | 2 хв |
Пылаева | 06:28 | 06:29 | 1 хв | 8 хв |
Чупино | 06:34 | 06:35 | 1 хв | 14 хв |
Куяровское | 06:39 | 06:40 | 1 хв | 19 хв |
Яр | 06:41 | — | — | 21 хв |