Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно, кроме вс
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Луга | — | 07:15 | — | — |
Рынок | 07:15 | 07:16 | 1 хв | — |
Экобалт | 07:15 | 07:16 | 1 хв | — |
Улица Пислегина | 07:16 | 07:17 | 1 хв | 1 хв |
Мясокомбинат | 07:17 | 07:18 | 1 хв | 2 хв |
Молочный комбинат | 07:18 | 07:19 | 1 хв | 3 хв |
Фабрика «Скороход» | 07:19 | 07:20 | 1 хв | 4 хв |
СТО-13 | 07:20 | 07:21 | 1 хв | 5 хв |
Зелёное озеро / Мемориальный комплекс | 07:23 | 07:24 | 1 хв | 8 хв |
Партизанская Слава | 07:25 | 07:26 | 1 хв | 10 хв |
Новые Крупели | 07:27 | 07:28 | 1 хв | 12 хв |
Осьмино, поворот | 07:30 | 07:31 | 1 хв | 15 хв |
ДСШ «Олимпиец» | 07:31 | 07:32 | 1 хв | 16 хв |
Тосики | 07:33 | 07:34 | 1 хв | 18 хв |
Партизанская, ж/д платформа | 07:34 | 07:35 | 1 хв | 19 хв |
ЖБИ | 07:36 | 07:37 | 1 хв | 21 хв |
Ситенка-1 | 07:38 | 07:39 | 1 хв | 23 хв |
Ситенка-2 | 07:38 | 07:39 | 1 хв | 23 хв |
Островёнка | 07:42 | 07:43 | 1 хв | 27 хв |
Ситенка-2 | 07:45 | 07:46 | 1 хв | 30 хв |
Ситенка-1 | 07:45 | 07:46 | 1 хв | 30 хв |
ЖБИ | 07:48 | 07:49 | 1 хв | 33 хв |
Партизанская, ж/д платформа | 07:49 | 07:50 | 1 хв | 34 хв |
Тосики | 07:50 | 07:51 | 1 хв | 35 хв |
ДСШ «Олимпиец» | 07:52 | 07:53 | 1 хв | 37 хв |
Жельцы | 07:54 | 07:55 | 1 хв | 39 хв |
Толмачёво, поворот | 07:55 | 07:56 | 1 хв | 40 хв |
Дорога на Толмачёво | 07:56 | 07:57 | 1 хв | 41 хв |
Толмачёво, детский сад | 07:57 | 07:58 | 1 хв | 42 хв |
Толмачёво, администрация | 07:58 | 07:59 | 1 хв | 43 хв |
Толмачёво, школа | 07:58 | 07:59 | 1 хв | 43 хв |
Толмачёво | 08:00 | — | — | 45 хв |