Цей варіант розкладу діє у наступні дні: только 30 апреля, 7 мая
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Троицк | — | 14:10 | — | — |
Нижняя Санарка | 14:40 | 14:41 | 1 хв | 30 хв |
Скалистый | 14:50 | 14:51 | 1 хв | 40 хв |
Логовой | 15:10 | 15:11 | 1 хв | 1 год 0 хв |
Белоключевка | 15:15 | 15:16 | 1 хв | 1 год 5 хв |
Огнеупорный | 15:30 | 15:31 | 1 хв | 1 год 20 хв |
Садовый | 15:45 | 15:46 | 1 хв | 1 год 35 хв |
Искра | 15:55 | — | — | 1 год 45 хв |