Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно, кроме вс
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Тихвин, автопарк | — | 06:30 | — | — |
Хлебокомбинат | 06:30 | 06:31 | 1 хв | — |
Индивидуальные гаражи | 06:30 | 06:31 | 1 хв | — |
Больничный корпус | 06:31 | 06:32 | 1 хв | 1 хв |
Поликлиника | 06:32 | 06:33 | 1 хв | 2 хв |
1-2-й микрорайон | 06:33 | 06:34 | 1 хв | 3 хв |
Молокозавод | 06:33 | 06:39 | 6 хв | 3 хв |
3-4-й микрорайон | 06:39 | 06:40 | 1 хв | 9 хв |
5-6-й микрорайон | 06:40 | 06:41 | 1 хв | 10 хв |
Площадь Свободы | 06:40 | 06:41 | 1 хв | 10 хв |
Летний сад | 06:41 | 06:42 | 1 хв | 11 хв |
Бани | 06:41 | 06:42 | 1 хв | 11 хв |
Бани/Улица Гагарина | 06:42 | 06:43 | 1 хв | 12 хв |
Ленинградская улица, 63 | 06:42 | 06:43 | 1 хв | 12 хв |
Ленинградская улица, 129 | 06:43 | 06:44 | 1 хв | 13 хв |
ДРСУ | 06:44 | 06:45 | 1 хв | 14 хв |
Кладбище | 06:45 | 06:46 | 1 хв | 15 хв |
Мемориал | 06:46 | 06:47 | 1 хв | 16 хв |
Новый Погорелец, поворот | 06:49 | 06:50 | 1 хв | 19 хв |
Садоводство | 06:52 | 06:53 | 1 хв | 22 хв |
Ялгино | 06:54 | 06:55 | 1 хв | 24 хв |
Усть-Шомушка | 06:55 | 06:56 | 1 хв | 25 хв |
Горелуха | 06:56 | 06:57 | 1 хв | 26 хв |
Овино | 07:04 | 07:05 | 1 хв | 34 хв |
Цвылёво | 07:08 | — | — | 38 хв |