Цей варіант розкладу діє у наступні дні: чт
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Светогорск | — | 09:00 | — | — |
Светогорск, аптека | 09:00 | 09:01 | 1 хв | — |
Барочная улица | 09:01 | 09:02 | 1 хв | 1 хв |
Школа №2 | 09:02 | 09:03 | 1 хв | 2 хв |
Светогорск, кладбище | 09:03 | 09:04 | 1 хв | 3 хв |
Улица Гагарина | 09:05 | 09:06 | 1 хв | 5 хв |
Баня | 09:06 | 09:07 | 1 хв | 6 хв |
ЛЗИВ | 09:07 | 09:08 | 1 хв | 7 хв |
Садоводство «Химик» | 09:09 | 09:10 | 1 хв | 9 хв |
Поселковая | 09:13 | 09:14 | 1 хв | 13 хв |
Горная | 09:14 | 09:15 | 1 хв | 14 хв |
Река Вуокса | 09:16 | 09:17 | 1 хв | 16 хв |
Правдино | 09:29 | — | — | 29 хв |