Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Бокситогорск | — | 06:20 | — | — |
Дымское шоссе, 13 | 06:20 | 06:21 | 1 хв | — |
АЗС | 06:21 | 06:22 | 1 хв | 1 хв |
Сельхозтехника | 06:22 | 06:23 | 1 хв | 2 хв |
Ларьян, поворот | 06:25 | 06:26 | 1 хв | 5 хв |
Дыми | 06:37 | 06:38 | 1 хв | 17 хв |
Дыми-2 | 06:39 | 06:40 | 1 хв | 19 хв |
Кладбище | 06:41 | 06:42 | 1 хв | 21 хв |
Галично | 06:44 | 06:45 | 1 хв | 24 хв |
ДОЛ "Буревестник" | 06:46 | 06:47 | 1 хв | 26 хв |
Дыми | 06:48 | 06:49 | 1 хв | 28 хв |
Турково | 06:50 | 06:51 | 1 хв | 30 хв |
Горелуха | 06:54 | 06:55 | 1 хв | 34 хв |
Горелуха-2 | 06:56 | 06:57 | 1 хв | 36 хв |
Большой Двор - 1 | 06:58 | 06:59 | 1 хв | 38 хв |
Большой Двор - 2 | 06:59 | 07:00 | 1 хв | 39 хв |
Большой Двор - 3 | 07:00 | 07:01 | 1 хв | 40 хв |
Михайловские Концы | 07:02 | 07:03 | 1 хв | 42 хв |
Павловские концы | 07:05 | 07:06 | 1 хв | 45 хв |
Большой Двор, ж/д станция | 07:08 | — | — | 48 хв |