Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Магнитогорск, автокассы "у Паровоза" | — | 15:00 | — | — |
Кизильское | 16:40 | 16:41 | 1 хв | 1 год 40 хв |
Сибай | 17:00 | 17:01 | 1 хв | 2 год 0 хв |
Сосновка, Баймакский район | 17:45 | 17:46 | 1 хв | 2 год 45 хв |
Целинное (поворот) | 18:20 | 18:21 | 1 хв | 3 год 20 хв |
Валитово | 18:30 | 18:31 | 1 хв | 3 год 30 хв |
Подольск | 18:45 | 18:46 | 1 хв | 3 год 45 хв |
Макан | 19:00 | 19:01 | 1 хв | 4 год 0 хв |
Акъяр | 19:15 | 19:16 | 1 хв | 4 год 15 хв |
Гай | 20:45 | 20:46 | 1 хв | 5 год 45 хв |
Орск | 21:05 | — | — | 6 год 5 хв |