Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно по 07.05
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Красноуфимск | — | 17:10 | — | — |
Красноуфимск, автокасса | 17:12 | 17:13 | 1 хв | 2 хв |
Криулино-Калиновка, поворот | 17:18 | 17:19 | 1 хв | 8 хв |
Красная Поляна | 17:28 | 17:29 | 1 хв | 18 хв |
Натальинск | 17:35 | 17:36 | 1 хв | 25 хв |
Сызги/Озерки, поворот | 17:38 | 17:39 | 1 хв | 28 хв |
Черлак (Красноуфимский) | 17:47 | 17:48 | 1 хв | 37 хв |
Усть-Маш, поворот | 17:56 | 17:57 | 1 хв | 46 хв |
Средний Бугалыш, поворот | 18:00 | 18:01 | 1 хв | 50 хв |
Новый Бугалыш | 18:02 | 18:03 | 1 хв | 52 хв |
Татарская Еманзельга, поворот | 18:10 | 18:11 | 1 хв | 1 год 0 хв |
Татарская Еманзельга | 18:14 | 18:15 | 1 хв | 1 год 4 хв |
Сарсы-Вторые | 18:18 | 18:19 | 1 хв | 1 год 8 хв |
Большая Тавра | 18:31 | 18:32 | 1 хв | 1 год 21 хв |
Русская Тавра | 18:35 | 18:36 | 1 хв | 1 год 25 хв |
Большая Тавра-2 | 18:40 | 18:41 | 1 хв | 1 год 30 хв |
Малая Тавра | 18:51 | 18:52 | 1 хв | 1 год 41 хв |
Сарсы-Первые | 19:06 | — | — | 1 год 56 хв |