Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Костомукша | — | 12:00 | — | — |
Ледмозеро, поворот | 13:23 | 13:24 | 1 хв | 1 год 23 хв |
Ледмозеро | 13:24 | 13:29 | 5 хв | 1 год 24 хв |
Тикша | 13:59 | 14:00 | 1 хв | 1 год 59 хв |
Ругозеро | 14:23 | 14:34 | 11 хв | 2 год 23 хв |
Ругозеро, поворот | 14:37 | 14:38 | 1 хв | 2 год 37 хв |
Пертозеро, поворот | 14:55 | 14:56 | 1 хв | 2 год 55 хв |
Чёрный Порог, поворот | 15:15 | 15:16 | 1 хв | 3 год 15 хв |
Кочкома, развилка | 15:40 | 15:41 | 1 хв | 3 год 40 хв |
Надвоицы, поворот | 15:47 | 15:48 | 1 хв | 3 год 47 хв |
Сегежа, поворот / Трасса Р-21 | 16:12 | 16:13 | 1 хв | 4 год 12 хв |
Сегежа | 16:23 | 16:29 | 6 хв | 4 год 23 хв |
Табойпорог, поворот | 16:56 | 16:57 | 1 хв | 4 год 56 хв |
Попов Порог, поворот | 17:15 | 17:16 | 1 хв | 5 год 15 хв |
Сумеричи, поворот | 17:28 | 17:29 | 1 хв | 5 год 28 хв |
Масельгская, поворот | 17:46 | 17:47 | 1 хв | 5 год 46 хв |
Медвежьегорск, поворот | 18:09 | 18:10 | 1 хв | 6 год 9 хв |
Кяппесельга, поворот | 18:34 | 18:35 | 1 хв | 6 год 34 хв |
Тивдия, поворот | 18:57 | 18:58 | 1 хв | 6 год 57 хв |
Гирвас, поворот | 19:08 | 19:09 | 1 хв | 7 год 8 хв |
Сопоха | 19:27 | 19:28 | 1 хв | 7 год 27 хв |
Кондопожский хлебозавод | 19:47 | 19:48 | 1 хв | 7 год 47 хв |
Янишполе | 19:54 | 19:55 | 1 хв | 7 год 54 хв |
Улица Чапаева | 20:36 | 20:37 | 1 хв | 8 год 36 хв |
Петрозаводск | 20:38 | — | — | 8 год 38 хв |