Цей варіант розкладу діє у наступні дні: вт, чт, вс
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Калевала | — | 09:00 | — | — |
Куусиниеми | 09:13 | 09:14 | 1 хв | 13 хв |
Кепа | 09:51 | 09:52 | 1 хв | 51 хв |
Шомба | 10:32 | 10:33 | 1 хв | 1 год 32 хв |
Кривой Порог | 11:05 | 11:06 | 1 хв | 2 год 5 хв |
Авнепорог | 11:11 | 11:12 | 1 хв | 2 год 11 хв |
Кемь, поворот | 11:38 | 11:39 | 1 хв | 2 год 38 хв |
Пушной | 12:38 | 12:39 | 1 хв | 3 год 38 хв |
Сегежа, поворот / Трасса Р-21 | 13:54 | 13:55 | 1 хв | 4 год 54 хв |
Медвежьегорск, поворот | 15:32 | 15:33 | 1 хв | 6 год 32 хв |
Тивдия, поворот | 16:24 | 16:25 | 1 хв | 7 год 24 хв |
Гирвас, поворот | 16:36 | 16:37 | 1 хв | 7 год 36 хв |
Сопоха | 16:57 | 16:58 | 1 хв | 7 год 57 хв |
Кондопожский хлебозавод | 17:19 | 17:20 | 1 хв | 8 год 19 хв |
Янишполе | 17:26 | 17:27 | 1 хв | 8 год 26 хв |
Петрозаводск | 18:14 | — | — | 9 год 14 хв |