Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно, кроме сб, вс
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Гаврилов Посад | — | 06:45 | — | — |
Огренево | 06:52 | 06:53 | 1 хв | 7 хв |
Маньково | 06:54 | 06:55 | 1 хв | 9 хв |
Нови | 06:56 | 06:57 | 1 хв | 11 хв |
Доутрово | 06:58 | 06:59 | 1 хв | 13 хв |
Путятино | 07:00 | 07:01 | 1 хв | 15 хв |
Липовая Роща | 07:02 | 07:03 | 1 хв | 17 хв |
Путятино | 07:04 | 07:05 | 1 хв | 19 хв |
Морозово | 07:06 | 07:07 | 1 хв | 21 хв |
Петровский | 07:09 | — | — | 24 хв |