Цей варіант розкладу діє у наступні дні: чт, вс
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Юрьевец | — | 06:15 | — | — |
Учхоз | 06:19 | 06:20 | 1 хв | 4 хв |
Тихон-Воля, поворот | 06:21 | 06:22 | 1 хв | 6 хв |
Лобаны, поворот | 06:23 | 06:24 | 1 хв | 8 хв |
Пелевино | 06:30 | 06:31 | 1 хв | 15 хв |
Ватагино | 06:36 | 06:37 | 1 хв | 21 хв |
Затон | 06:40 | 06:41 | 1 хв | 25 хв |
Елнать | 06:42 | 06:43 | 1 хв | 27 хв |
Парфёново | 06:45 | 06:46 | 1 хв | 30 хв |
Середкино | 06:48 | 06:49 | 1 хв | 33 хв |
Михайлово | 06:50 | 06:51 | 1 хв | 35 хв |
Овчинниково | 06:54 | 06:55 | 1 хв | 39 хв |
Каменники | 07:00 | 07:01 | 1 хв | 45 хв |
Ваньково | 07:03 | 07:04 | 1 хв | 48 хв |
Прокино | 07:05 | 07:06 | 1 хв | 50 хв |
Остригаево | 07:08 | — | — | 53 хв |