Цей варіант розкладу діє у наступні дні: 1, 3, 4, 6, 8, 10, 13, 15, 17, 18, 20, 22, 24, 27, 29, 31 мая, 1, 3, 5, 7 июня, …
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Пучеж | — | 05:40 | — | — |
Дом Культуры | 05:41 | 05:42 | 1 хв | 1 хв |
Почта | 05:43 | 05:44 | 1 хв | 3 хв |
Поликлиника | 05:45 | 05:46 | 1 хв | 5 хв |
Заречная улица | 05:47 | 05:48 | 1 хв | 7 хв |
Лихуниха | 05:49 | 05:50 | 1 хв | 9 хв |
Илья-Высоково, поворот | 05:51 | 05:52 | 1 хв | 11 хв |
Гусаринки | 05:53 | 05:54 | 1 хв | 13 хв |
Поползуха | 05:55 | 05:56 | 1 хв | 15 хв |
Шубино | 05:57 | 05:58 | 1 хв | 17 хв |
Войново | 05:59 | 06:00 | 1 хв | 19 хв |
Баскино | 06:01 | 06:02 | 1 хв | 21 хв |
Маслово | 06:03 | 06:04 | 1 хв | 23 хв |
Шихириха | 06:05 | 06:06 | 1 хв | 25 хв |
Прудово | 06:09 | 06:10 | 1 хв | 29 хв |
Белые Столбы | 06:11 | 06:12 | 1 хв | 31 хв |
Содомово | 06:13 | 06:14 | 1 хв | 33 хв |
Дмитриево | 06:19 | — | — | 39 хв |