Цей варіант розкладу діє у наступні дні: вс
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Верхний Ландех | — | 15:30 | — | — |
Маклаково, Верхнеландеховский район | 15:39 | 15:40 | 1 хв | 9 хв |
Филатово | 15:44 | 15:45 | 1 хв | 14 хв |
Мыт | 15:49 | 15:50 | 1 хв | 19 хв |
Окульцево | 15:59 | 16:00 | 1 хв | 29 хв |
Паново | 16:09 | 16:10 | 1 хв | 39 хв |
Мелёшино | 16:14 | 16:15 | 1 хв | 44 хв |
Беликово | 16:18 | 16:19 | 1 хв | 48 хв |
Подолино, поворот | 16:20 | 16:21 | 1 хв | 50 хв |
Палех | 16:27 | 16:30 | 3 хв | 57 хв |
Лужки | 16:34 | 16:35 | 1 хв | 1 год 4 хв |
Дорки Малые | 16:39 | 16:40 | 1 хв | 1 год 9 хв |
Дорки Большие | 16:41 | 16:42 | 1 хв | 1 год 11 хв |
Пустошь | 16:44 | 16:45 | 1 хв | 1 год 14 хв |
Афанасьевское | 16:49 | 16:50 | 1 хв | 1 год 19 хв |
Шуя, Центральный рынок | 16:59 | 17:00 | 1 хв | 1 год 29 хв |
Главпочтамт | 17:01 | 17:02 | 1 хв | 1 год 31 хв |
Шуя, Стадион "Труд" | 17:03 | 17:04 | 1 хв | 1 год 33 хв |
Шуя, Площадь Революции | 17:05 | 17:06 | 1 хв | 1 год 35 хв |
Шуя, 8-й Дубковский переулок | 17:07 | 17:08 | 1 хв | 1 год 37 хв |
Шуя, Автоколонна | 17:09 | 17:10 | 1 хв | 1 год 39 хв |
Богданиха | 17:19 | 17:20 | 1 хв | 1 год 49 хв |
Кохма, поворот | 17:24 | 17:25 | 1 хв | 1 год 54 хв |
Кочедыково | 17:29 | 17:30 | 1 хв | 1 год 59 хв |
ДСК | 17:34 | 17:35 | 1 хв | 2 год 4 хв |
Проспект Строителей | 17:39 | 17:40 | 1 хв | 2 год 9 хв |
Иваново, автовокзал | 17:45 | — | — | 2 год 15 хв |