Цей варіант розкладу діє у наступні дні: вт, пт, вс
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Мугреевский | — | 11:40 | — | — |
Талицы | 11:55 | 12:20 | 25 хв | 15 хв |
Шеверниха | 12:25 | 12:26 | 1 хв | 45 хв |
Лукино | 12:28 | 12:29 | 1 хв | 48 хв |
Кочергино, Южский район | 12:30 | 12:31 | 1 хв | 50 хв |
Китайново | 12:32 | 12:33 | 1 хв | 52 хв |
Бобриха | 12:34 | 12:35 | 1 хв | 54 хв |
Мугреево-Никольское | 12:36 | 12:37 | 1 хв | 56 хв |
Черемисино | 12:39 | 12:40 | 1 хв | 59 хв |
Клёстово | 12:43 | 12:44 | 1 хв | 1 год 3 хв |
Южа | 13:05 | 13:10 | 5 хв | 1 год 25 хв |
Преображенское | 13:23 | 13:24 | 1 хв | 1 год 43 хв |
Медвежье | 13:28 | 13:29 | 1 хв | 1 год 48 хв |
Костюхино | 13:30 | 13:31 | 1 хв | 1 год 50 хв |
Хрулево | 13:32 | 13:33 | 1 хв | 1 год 52 хв |
Палех | 13:40 | 13:45 | 5 хв | 2 год 0 хв |
Лужки | 13:50 | 13:51 | 1 хв | 2 год 10 хв |
Дорки Малые | 13:53 | 13:54 | 1 хв | 2 год 13 хв |
Дорки Большие | 13:55 | 13:56 | 1 хв | 2 год 15 хв |
Пустошь | 13:57 | 13:58 | 1 хв | 2 год 17 хв |
Афанасьевское | 14:02 | 14:03 | 1 хв | 2 год 22 хв |
Павлюково | 14:05 | 14:06 | 1 хв | 2 год 25 хв |
Шуя, Центральный рынок | 14:13 | 14:14 | 1 хв | 2 год 33 хв |
Шуя, Площадь Революции | 14:19 | 14:20 | 1 хв | 2 год 39 хв |
Богданиха | 14:36 | 14:37 | 1 хв | 2 год 56 хв |
Кохма, поворот | 14:40 | 14:41 | 1 хв | 3 год 0 хв |
Кочедыково | 14:45 | 14:46 | 1 хв | 3 год 5 хв |
ДСК | 14:50 | 14:51 | 1 хв | 3 год 10 хв |
Проспект Строителей | 14:52 | 14:53 | 1 хв | 3 год 12 хв |
Иваново, автовокзал | 15:05 | — | — | 3 год 25 хв |