Цей варіант розкладу діє у наступні дні: пн, ср, чт, вс
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Медвежьегорск | — | 17:15 | — | — |
Лавас-Губа | 17:27 | 17:28 | 1 хв | 12 хв |
Пергуба, поворот | 17:33 | 17:34 | 1 хв | 18 хв |
Федотово | 18:01 | 18:02 | 1 хв | 46 хв |
Сигово | 18:06 | 18:07 | 1 хв | 51 хв |
Мост Плавник | 18:17 | 18:18 | 1 хв | 1 год 2 хв |
Шуньга-2 | 18:25 | 18:26 | 1 хв | 1 год 10 хв |
Шуньгский Бор | 18:36 | 18:37 | 1 хв | 1 год 21 хв |
Падмозеро | 18:46 | 18:47 | 1 хв | 1 год 31 хв |
Толвуя | 18:56 | 18:57 | 1 хв | 1 год 41 хв |
Великая Нива | 19:31 | 19:32 | 1 хв | 2 год 16 хв |
Терехово | 19:44 | 19:45 | 1 хв | 2 год 29 хв |
Великая Губа | 19:53 | 19:54 | 1 хв | 2 год 38 хв |
Ламбасручей | 20:11 | — | — | 2 год 56 хв |