Цей варіант розкладу діє у наступні дні: вт
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Лодейное Поле | — | 05:20 | — | — |
Улица Урицкого | 05:20 | 05:21 | 1 хв | — |
Баня | 05:20 | 05:21 | 1 хв | — |
Северный проезд | 05:20 | 05:21 | 1 хв | — |
Автосервис | 05:21 | 05:22 | 1 хв | 1 хв |
Развилка | 05:22 | 05:23 | 1 хв | 2 хв |
Свирьлес | 05:22 | 05:23 | 1 хв | 2 хв |
Новое кладбище | 05:24 | 05:25 | 1 хв | 4 хв |
Аэродром | 05:28 | 05:29 | 1 хв | 8 хв |
Садоводство | 05:33 | 05:34 | 1 хв | 13 хв |
Садоводство «Новинка» | 05:36 | 05:37 | 1 хв | 16 хв |
По требованию | 05:39 | 05:40 | 1 хв | 19 хв |
Люговичи | 05:40 | 05:41 | 1 хв | 20 хв |
Малые Усадищи | 05:41 | 05:42 | 1 хв | 21 хв |
Садоводство | 05:47 | 05:48 | 1 хв | 27 хв |
Савозеро | 05:50 | 05:51 | 1 хв | 30 хв |
Чагоницы | 05:55 | 05:56 | 1 хв | 35 хв |
Заозерье | 05:57 | 05:58 | 1 хв | 37 хв |
Гонгиничи | 06:07 | 06:08 | 1 хв | 47 хв |
Алёховщина | 06:14 | 06:15 | 1 хв | 54 хв |
Вязикиничи | 06:17 | 06:18 | 1 хв | 57 хв |
Янгиничи | 06:28 | 06:29 | 1 хв | 1 год 8 хв |
Явшиницы | 06:30 | 06:31 | 1 хв | 1 год 10 хв |
Пирозеро, поворот | 06:46 | 06:47 | 1 хв | 1 год 26 хв |
Пирозеро | 06:48 | 06:49 | 1 хв | 1 год 28 хв |
Усть-Сара | 06:52 | 06:53 | 1 хв | 1 год 32 хв |
Большие Коковичи | 07:02 | — | — | 1 год 42 хв |