Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно по 04.07
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Санкт-Петербург, автовокзал на Обводном канале | — | 12:30 | — | — |
ТЦ "Перрон", метро "Ладожская" | 12:39 | 12:40 | 1 хв | 9 хв |
Юшково / Мостопоезд | 14:24 | 14:25 | 1 хв | 1 год 54 хв |
Сясьстрой, автостанция | 14:40 | 14:50 | 10 хв | 2 год 10 хв |
Селиваново | 14:59 | 15:00 | 1 хв | 2 год 29 хв |
Потанино | 15:09 | 15:10 | 1 хв | 2 год 39 хв |
Паша-2 | 15:24 | 15:25 | 1 хв | 2 год 54 хв |
Доможирово | 15:34 | 15:35 | 1 хв | 3 год 4 хв |
Шамокша, поворот | 15:54 | 15:55 | 1 хв | 3 год 24 хв |
Лодейное Поле | 16:10 | 16:25 | 15 хв | 3 год 40 хв |
Свирское, поворот | 16:54 | 16:55 | 1 хв | 4 год 24 хв |
Олонец | 17:20 | 17:30 | 10 хв | 4 год 50 хв |
Ильинский | 17:48 | 17:49 | 1 хв | 5 год 18 хв |
Тулокса | 18:03 | 18:04 | 1 хв | 5 год 33 хв |
Видлица | 18:09 | 18:10 | 1 хв | 5 год 39 хв |
Погранкондуши | 18:29 | 18:30 | 1 хв | 5 год 59 хв |
Ряймяля | 18:44 | 18:45 | 1 хв | 6 год 14 хв |
Салми | 18:59 | 19:00 | 1 хв | 6 год 29 хв |
Кирккоёки | 19:04 | 19:05 | 1 хв | 6 год 34 хв |
Ууксу | 19:14 | 19:15 | 1 хв | 6 год 44 хв |
Питкяранта | 19:40 | — | — | 7 год 10 хв |