Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно, кроме ср, вс
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Ачит | — | 18:39 | — | — |
Александровское | 18:50 | 18:51 | 1 хв | 11 хв |
Красноуфимск | 19:07 | 19:08 | 1 хв | 28 хв |
Красноуфимск, автокасса | 19:10 | 19:11 | 1 хв | 31 хв |
Натальинск | 19:31 | 19:32 | 1 хв | 52 хв |
Черлак (Красноуфимский) | 19:42 | 19:43 | 1 хв | 1 год 3 хв |
Средний Бугалыш, поворот | 19:55 | 19:56 | 1 хв | 1 год 16 хв |
Новый Бугалыш | 19:57 | 19:58 | 1 хв | 1 год 18 хв |
Татарская Еманзельга, поворот | 20:05 | 20:06 | 1 хв | 1 год 26 хв |
Сарсы-Вторые | 20:08 | 20:09 | 1 хв | 1 год 29 хв |
Большая Тавра-2 | 20:21 | 20:22 | 1 хв | 1 год 42 хв |
Русская Тавра | 20:26 | — | — | 1 год 47 хв |