Цей варіант розкладу діє у наступні дні: только 28, 30 апреля, 1, 2, 4, 6 мая
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Ачит | — | 15:09 | — | — |
Суксун | 16:07 | 16:08 | 1 хв | 58 хв |
Орда / Суксун, развилка | 16:40 | 16:41 | 1 хв | 1 год 31 хв |
Орда | 16:53 | 16:54 | 1 хв | 1 год 44 хв |
Чернушка / Орда, развилка | 18:13 | 18:14 | 1 хв | 3 год 4 хв |
Чернушка | 18:50 | 18:51 | 1 хв | 3 год 41 хв |
Куеда | 19:27 | 19:28 | 1 хв | 4 год 18 хв |
Верхние Татышлы | 19:53 | 19:54 | 1 хв | 4 год 44 хв |
Старобалтачево | 20:32 | 20:33 | 1 хв | 5 год 23 хв |
Бураево | 21:17 | 21:18 | 1 хв | 6 год 8 хв |
Бирск | 22:14 | — | — | 7 год 5 хв |