Цей варіант розкладу діє у наступні дні: только 29 апреля, 3, 6 мая
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Ачит | — | 06:40 | — | — |
Заря | 06:47 | 06:48 | 1 хв | 7 хв |
Зернобаза | 06:50 | 06:51 | 1 хв | 10 хв |
Гайны-1 | 06:55 | 06:56 | 1 хв | 15 хв |
Гайны-2 | 06:57 | 06:58 | 1 хв | 17 хв |
Уфимский | 06:59 | 07:00 | 1 хв | 19 хв |
Уфимский-2 | 07:00 | 07:01 | 1 хв | 20 хв |
Нижний Арий, поворот | 07:07 | 07:08 | 1 хв | 27 хв |
Нижний Арий | 07:13 | 07:14 | 1 хв | 33 хв |
Судницына | 07:17 | 07:18 | 1 хв | 37 хв |
Ильята | 07:20 | 07:21 | 1 хв | 40 хв |
Верхний Арий | 07:33 | — | — | 53 хв |