Цей варіант розкладу діє у наступні дні: только 2, 3, 6, 7 мая
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Алапаевск, автовокзал | — | 07:00 | — | — |
Заря | 07:01 | 07:02 | 1 хв | 1 хв |
Новоямово, поворот | 07:07 | 07:08 | 1 хв | 7 хв |
Станция Синячиха | 07:11 | 07:12 | 1 хв | 11 хв |
Нижняя Синячиха, поворот | 07:13 | 07:14 | 1 хв | 13 хв |
Нижняя Синячиха | 07:15 | 07:16 | 1 хв | 15 хв |
База РПС | 07:18 | 07:19 | 1 хв | 18 хв |
Мужской монастырь | 07:20 | 07:21 | 1 хв | 20 хв |
Улица Плишкина | 07:23 | 07:24 | 1 хв | 23 хв |
Рабочий городок | 07:24 | 07:25 | 1 хв | 24 хв |
Клуб ВСМЗ | 07:25 | 07:26 | 1 хв | 25 хв |
Верхняя Синячиха, ВСМЗ | 07:26 | 07:27 | 1 хв | 26 хв |
Улица Чапаева | 07:27 | 07:28 | 1 хв | 27 хв |
Улица Карла Маркса | 07:29 | 07:30 | 1 хв | 29 хв |
Стройучасток | 07:31 | 07:32 | 1 хв | 31 хв |
ВСФК | 07:32 | 07:33 | 1 хв | 32 хв |
Улица Октябрьская | 07:34 | 07:35 | 1 хв | 34 хв |
Алапаевская ЦРБ | 07:35 | — | — | 35 хв |