Цей варіант розкладу діє у наступні дні: только 2, 3, 6, 7 мая
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Алапаевск, автовокзал | — | 05:45 | — | — |
Заря | 05:46 | 05:47 | 1 хв | 1 хв |
Новоямово, поворот | 05:52 | 05:53 | 1 хв | 7 хв |
Станция Синячиха | 05:56 | 05:57 | 1 хв | 11 хв |
Нижняя Синячиха, поворот | 05:58 | 05:59 | 1 хв | 13 хв |
База РПС | 06:00 | 06:01 | 1 хв | 15 хв |
Мужской монастырь | 06:02 | 06:03 | 1 хв | 17 хв |
Улица Плишкина | 06:05 | 06:06 | 1 хв | 20 хв |
Рабочий городок | 06:06 | 06:07 | 1 хв | 21 хв |
Клуб ВСМЗ | 06:07 | 06:08 | 1 хв | 22 хв |
Верхняя Синячиха, ВСМЗ | 06:08 | 06:09 | 1 хв | 23 хв |
Улица Чапаева | 06:09 | 06:10 | 1 хв | 24 хв |
Улица Карла Маркса | 06:11 | 06:12 | 1 хв | 26 хв |
Стройучасток | 06:13 | 06:14 | 1 хв | 28 хв |
ВСФК | 06:14 | 06:15 | 1 хв | 29 хв |
Улица Октябрьская | 06:16 | 06:17 | 1 хв | 31 хв |
Алапаевская ЦРБ | 06:17 | — | — | 32 хв |