Цей варіант розкладу діє у наступні дні: вс
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Брянск, автовокзал | — | 20:30 | — | — |
Карачев | 21:15 | 21:16 | 1 хв | 45 хв |
Орёл, автовокзал | 22:30 | 22:31 | 1 хв | 2 год 0 хв |
Фатеж | 00:10 | 00:11 | 1 хв | 3 год 40 хв |
Курск, автовокзал | 00:55 | 00:56 | 1 хв | 4 год 25 хв |
Воронеж, Центральный автовокзал | 04:40 | 04:41 | 1 хв | 8 год 10 хв |
Павловск | 07:40 | 07:41 | 1 хв | 11 год 10 хв |
Каменск-Шахтинский | 10:20 | 10:21 | 1 хв | 13 год 50 хв |
Шахты, пост ДПС | 11:49 | 11:50 | 1 хв | 15 год 19 хв |
Ростов-на-Дону / Аксай, пост ГИБДД | 13:00 | 13:01 | 1 хв | 16 год 30 хв |
Тимашевск | 16:45 | 16:46 | 1 хв | 20 год 15 хв |
Славянск-на-Кубани | 18:35 | 18:36 | 1 хв | 22 год 5 хв |
Керчь, автовокзал | 22:10 | 22:11 | 1 хв | 1 год 40 хв |
Феодосия, автостанция | 00:05 | 00:06 | 1 хв | 3 год 35 хв |
Симферополь, Центральный автовокзал | 02:05 | — | — | 5 год 35 хв |