Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Брянск, автовокзал | — | 09:00 | — | — |
Молотино, поворот | 09:44 | 09:45 | 1 хв | 44 хв |
Песочня | 09:55 | 09:56 | 1 хв | 55 хв |
Цветники | 09:59 | 10:00 | 1 хв | 59 хв |
ЛМС | 10:02 | 10:03 | 1 хв | 1 год 2 хв |
Леденево, поворот | 10:05 | 10:06 | 1 хв | 1 год 5 хв |
Летошники | 10:12 | 10:13 | 1 хв | 1 год 12 хв |
Жуковка | 10:26 | — | — | 1 год 26 хв |