Цей варіант розкладу діє у наступні дні: вт, чт, вс
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Бирск | — | 07:30 | — | — |
Баженово | 07:43 | 07:44 | 1 хв | 13 хв |
Сосновка | 07:52 | 07:53 | 1 хв | 22 хв |
Баймурзино, поворот | 08:08 | 08:09 | 1 хв | 38 хв |
Гумерово | 08:10 | 08:11 | 1 хв | 40 хв |
Азяково | 08:20 | 08:21 | 1 хв | 50 хв |
Бураево | 08:30 | 08:35 | 5 хв | 1 год 0 хв |
Утяганово | 08:47 | 08:48 | 1 хв | 1 год 17 хв |
Новотазларово | 08:50 | 08:51 | 1 хв | 1 год 20 хв |
Старотазларово | 08:55 | 08:56 | 1 хв | 1 год 25 хв |
Новокизганово | 09:00 | 09:01 | 1 хв | 1 год 30 хв |
Староямурзино | 09:12 | 09:13 | 1 хв | 1 год 42 хв |
Старобалтачево | 09:25 | 09:35 | 10 хв | 1 год 55 хв |
Староиликеево, поворот | 09:38 | 09:39 | 1 хв | 2 год 8 хв |
Тутагачево | 09:45 | 09:46 | 1 хв | 2 год 15 хв |
Ташлы-Елга | 09:50 | 09:51 | 1 хв | 2 год 20 хв |
Савкияз | 09:55 | 09:56 | 1 хв | 2 год 25 хв |
Новые Татышлы | 10:02 | 10:03 | 1 хв | 2 год 32 хв |
Верхние Татышлы | 10:15 | 10:20 | 5 хв | 2 год 45 хв |
Буль-Кайпаново | 10:27 | 10:28 | 1 хв | 2 год 57 хв |
Маматаево | 10:32 | 10:33 | 1 хв | 3 год 2 хв |
Ильметово | 10:38 | 10:39 | 1 хв | 3 год 8 хв |
Куеда | 10:55 | 10:56 | 1 хв | 3 год 25 хв |
Чернушка | 11:35 | 11:36 | 1 хв | 4 год 5 хв |
Чернушка / Орда, развилка | 13:22 | 13:23 | 1 хв | 5 год 52 хв |
Орда | 14:41 | 14:42 | 1 хв | 7 год 11 хв |
Суксун, поворот | 15:03 | 15:04 | 1 хв | 7 год 33 хв |
Суксун | 15:36 | 15:37 | 1 хв | 8 год 6 хв |
Ачит | 16:45 | 16:46 | 1 хв | 9 год 15 хв |
Талица, поворот | 18:07 | 18:08 | 1 хв | 10 год 37 хв |
Первоуральск, поворот с трассы Р-242 | 19:00 | 19:01 | 1 хв | 11 год 30 хв |
Екатеринбург, Южный автовокзал | 20:39 | 20:40 | 1 хв | 13 год 9 хв |
Екатеринбург, Северный автовокзал | 21:21 | — | — | 13 год 51 хв |