Цей варіант розкладу діє у наступні дні: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 мая, 2, 4, 6, 8 июня, …
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Тольятти, АВ "Новый город" | — | 06:27 | — | — |
Сызрань | 08:45 | 08:46 | 1 хв | 2 год 18 хв |
Возрождение, поворот | 09:40 | 09:41 | 1 хв | 3 год 13 хв |
Поворот на Хвалынск | 10:05 | 10:06 | 1 хв | 3 год 38 хв |
Балаково, поворот на трассе Саратов - Сызрань | 11:30 | 11:31 | 1 хв | 5 год 3 хв |
Вольск, поворот | 11:37 | 11:38 | 1 хв | 5 год 10 хв |
Сенной | 13:12 | 13:13 | 1 хв | 6 год 45 хв |
Синодское | 13:46 | 13:47 | 1 хв | 7 год 19 хв |
Елшанка, Воскресенский район | 16:19 | 16:20 | 1 хв | 9 год 52 хв |
Саратов | 17:24 | — | — | 10 год 57 хв |