Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ср
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Тольятти, АВ "Новый город" | — | 09:10 | — | — |
Сызрань | 12:30 | 12:31 | 1 хв | 3 год 20 хв |
Новоспасское, поворот | 13:40 | 13:41 | 1 хв | 4 год 30 хв |
Николаевка | 14:30 | 14:31 | 1 хв | 5 год 20 хв |
Кузнецк | 16:20 | 16:21 | 1 хв | 7 год 10 хв |
Пенза | 18:50 | 18:51 | 1 хв | 9 год 40 хв |
Белинский, поворот | 21:29 | 21:30 | 1 хв | 12 год 19 хв |
Кирсанов, поворот | 23:09 | 23:10 | 1 хв | 13 год 59 хв |
Тамбов, Северный автовокзал | 01:00 | 01:01 | 1 хв | 15 год 50 хв |
Липецк, автовокзал | 03:51 | 03:52 | 1 хв | 18 год 41 хв |
Хлевное | 05:11 | 05:12 | 1 хв | 20 год 1 хв |
Воронеж, Центральный автовокзал | 06:15 | — | — | 21 год 5 хв |