Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Смоленск | — | 14:30 | — | — |
Медгородок | 14:34 | 14:35 | 1 хв | 4 хв |
Стодолище | 15:56 | 15:57 | 1 хв | 1 год 26 хв |
Рославль | 16:45 | 16:46 | 1 хв | 2 год 15 хв |
Липовка | 17:04 | 17:05 | 1 хв | 2 год 34 хв |
Сеща | 17:40 | 17:41 | 1 хв | 3 год 10 хв |
Летошники | 18:18 | 18:19 | 1 хв | 3 год 48 хв |
Цветники | 18:33 | 18:34 | 1 хв | 4 год 3 хв |
Глинищево | 18:58 | 18:59 | 1 хв | 4 год 28 хв |
Брянск, автовокзал | 19:30 | — | — | 5 год 0 хв |