Цей варіант розкладу діє у наступні дні: по нечётным
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Смоленск | — | 09:30 | — | — |
Медгородок | 09:34 | 09:35 | 1 хв | 4 хв |
Мурыгино | 10:15 | 10:16 | 1 хв | 45 хв |
Прудки | 10:27 | 10:28 | 1 хв | 57 хв |
Шаталово | 10:36 | 10:37 | 1 хв | 1 год 6 хв |
Шанталово, поворот | 10:54 | 10:55 | 1 хв | 1 год 24 хв |
Стодолище | 10:58 | 10:59 | 1 хв | 1 год 28 хв |
Рославль | 11:30 | 12:00 | 30 хв | 2 год 0 хв |
Екимовичи | 12:29 | 12:30 | 1 хв | 2 год 59 хв |
Крапивна | 13:03 | 13:04 | 1 хв | 3 год 33 хв |
Кузьминичи | 13:22 | 13:23 | 1 хв | 3 год 52 хв |
Михайловский | 13:35 | 13:36 | 1 хв | 4 год 5 хв |
Буда | 13:44 | 13:45 | 1 хв | 4 год 14 хв |
Новоалександровский | 13:55 | 13:56 | 1 хв | 4 год 25 хв |
Спас-Деменск | 14:03 | 14:04 | 1 хв | 4 год 33 хв |
Чипляево/Ерши | 14:12 | 14:13 | 1 хв | 4 год 42 хв |
Куземки | 14:19 | 14:20 | 1 хв | 4 год 49 хв |
Зайцева Гора | 14:29 | 14:30 | 1 хв | 4 год 59 хв |
Калугово | 14:33 | 14:34 | 1 хв | 5 год 3 хв |
Долгое | 14:39 | 14:40 | 1 хв | 5 год 9 хв |
Людково | 14:49 | 14:50 | 1 хв | 5 год 19 хв |
Шаховский | 14:56 | 14:57 | 1 хв | 5 год 26 хв |
Рыляки | 15:13 | 15:14 | 1 хв | 5 год 43 хв |
Юхнов | 15:20 | 15:35 | 15 хв | 5 год 50 хв |
Плоское | 15:47 | 15:48 | 1 хв | 6 год 17 хв |
Щелканово | 15:56 | 15:57 | 1 хв | 6 год 26 хв |
Поворот на санаторий "Павлищев Бор" | 16:03 | 16:04 | 1 хв | 6 год 33 хв |
Утешево | 16:13 | 16:14 | 1 хв | 6 год 43 хв |
Куракино | 16:20 | 16:21 | 1 хв | 6 год 50 хв |
Семыкино | 16:28 | 16:29 | 1 хв | 6 год 58 хв |
Калуга, Школа №6 | 16:47 | 16:48 | 1 хв | 7 год 17 хв |
Калуга, автовокзал | 16:50 | 17:14 | 24 хв | 7 год 20 хв |
Ахлебинино, поворот | 17:31 | 17:32 | 1 хв | 8 год 1 хв |
Хотисино, поворот | 17:38 | 17:39 | 1 хв | 8 год 8 хв |
Макарово | 17:49 | 17:50 | 1 хв | 8 год 19 хв |
Октябрьский | 17:57 | 17:58 | 1 хв | 8 год 27 хв |
Тула, автовокзал | 18:55 | — | — | 9 год 25 хв |