Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно по 19.06
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Саратов | — | 14:45 | — | — |
Чунаки, поворот | 17:34 | 17:35 | 1 хв | 2 год 49 хв |
Даниловка | 17:44 | 17:45 | 1 хв | 2 год 59 хв |
Лопатино, автостанция | 18:15 | 18:45 | 30 хв | 3 год 30 хв |
Русский Камешкир | 19:14 | 19:15 | 1 хв | 4 год 29 хв |
Большой Умыс | 19:24 | 19:25 | 1 хв | 4 год 39 хв |
Болтино, поворот | 19:29 | 19:30 | 1 хв | 4 год 44 хв |
Нижняя Елюзань | 19:49 | 19:50 | 1 хв | 5 год 4 хв |
Кузнецк | 20:25 | — | — | 5 год 40 хв |