Цей варіант розкладу діє у наступні дні: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 мая, 2, 4, 6, 8 июня, …
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Обоянь | — | 09:40 | — | — |
Медвенка | 10:11 | 10:12 | 1 хв | 31 хв |
Курск, автовокзал | 11:00 | 11:11 | 11 хв | 1 год 20 хв |
Фатеж | 12:02 | 12:05 | 3 хв | 2 год 22 хв |
Верхний Любаж | 12:20 | 12:25 | 5 хв | 2 год 40 хв |
Тросна | 13:00 | 13:01 | 1 хв | 3 год 20 хв |
Кромы | 13:30 | 13:31 | 1 хв | 3 год 50 хв |
Орёл, автовокзал | 14:00 | 14:10 | 10 хв | 4 год 20 хв |
Карачев | 15:40 | 15:41 | 1 хв | 6 год 0 хв |
Брянск, автокасса Мясокомбинат | 16:30 | 16:31 | 1 хв | 6 год 50 хв |
Брянск, автовокзал | 16:40 | 16:50 | 10 хв | 7 год 0 хв |
Рославль | 17:45 | 17:46 | 1 хв | 8 год 5 хв |
Смоленск | 20:00 | — | — | 10 год 20 хв |