Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Калуга, автовокзал | — | 16:02 | — | — |
Калуга, Школа №6 | 16:12 | 16:13 | 1 хв | 10 хв |
Семыкино | 16:38 | 16:39 | 1 хв | 36 хв |
Куракино | 16:46 | 16:47 | 1 хв | 44 хв |
Утешево | 16:55 | 16:56 | 1 хв | 53 хв |
Поворот на санаторий "Павлищев Бор" | 17:07 | 17:08 | 1 хв | 1 год 5 хв |
Щелканово | 17:15 | 17:16 | 1 хв | 1 год 13 хв |
Плоское | 17:27 | 17:28 | 1 хв | 1 год 25 хв |
Рыляки | 17:52 | 17:53 | 1 хв | 1 год 50 хв |
Шаховский | 18:02 | 18:03 | 1 хв | 2 год 0 хв |
Людково | 18:08 | 18:09 | 1 хв | 2 год 6 хв |
Долгое | 18:15 | 18:16 | 1 хв | 2 год 13 хв |
Калугово | 18:18 | 18:19 | 1 хв | 2 год 16 хв |
Зайцева Гора | 18:23 | 18:24 | 1 хв | 2 год 21 хв |
Куземки | 18:33 | 18:34 | 1 хв | 2 год 31 хв |
Чипляево/Ерши | 18:50 | 18:51 | 1 хв | 2 год 48 хв |
Спас-Деменск | 19:02 | 19:12 | 10 хв | 3 год 0 хв |
Спас-Деменск, трасса | 19:31 | 19:32 | 1 хв | 3 год 29 хв |
Кузьминичи | 19:57 | 19:58 | 1 хв | 3 год 55 хв |
Жерелёво | 20:07 | 20:08 | 1 хв | 4 год 5 хв |
Козловка | 20:13 | 20:14 | 1 хв | 4 год 11 хв |
Мокрое | 20:32 | 20:33 | 1 хв | 4 год 30 хв |
Бетлица | 20:42 | — | — | 4 год 40 хв |