Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно, кроме сб, вс
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Калуга, автовокзал | — | 11:10 | — | — |
Калуга, Школа №6 | 11:19 | 11:20 | 1 хв | 9 хв |
Анненки, областная больница | 11:26 | 11:27 | 1 хв | 16 хв |
Обнинск | 12:38 | 12:40 | 2 хв | 1 год 28 хв |
Белоусово | 12:55 | 12:56 | 1 хв | 1 год 45 хв |
Жуков, Центральная | 13:04 | 13:05 | 1 хв | 1 год 54 хв |
Высокиничи | 13:27 | 13:28 | 1 хв | 2 год 17 хв |
Кремёнки | 13:43 | — | — | 2 год 33 хв |