Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно, кроме вс
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Калуга, автовокзал | — | 09:55 | — | — |
Калуга, Школа №6 | 10:05 | 10:06 | 1 хв | 10 хв |
Анненки, областная больница | 10:12 | 10:13 | 1 хв | 17 хв |
Калуга-2, поворот | 10:15 | 10:16 | 1 хв | 20 хв |
Мстихино | 10:17 | 10:18 | 1 хв | 22 хв |
Угра, АЗС | 10:20 | 10:21 | 1 хв | 25 хв |
Куровское, деревня | 10:26 | 10:27 | 1 хв | 31 хв |
Муромцево, поворот | 10:31 | 10:32 | 1 хв | 36 хв |
Орловка | 10:34 | 10:35 | 1 хв | 39 хв |
Бакатово, поворот | 10:43 | 10:44 | 1 хв | 48 хв |
Тырново | 10:49 | 10:50 | 1 хв | 54 хв |
Бабынино, поворот | 10:55 | 10:56 | 1 хв | 1 год 0 хв |
Катаргино | 11:01 | 11:02 | 1 хв | 1 год 6 хв |
Домашовка | 11:04 | 11:05 | 1 хв | 1 год 9 хв |
Федьково | 11:10 | 11:11 | 1 хв | 1 год 15 хв |
Барятино | 11:12 | 11:13 | 1 хв | 1 год 17 хв |
Староселье | 11:18 | 11:19 | 1 хв | 1 год 23 хв |
Слаутино | 11:23 | 11:24 | 1 хв | 1 год 28 хв |
Мещовск, поворот | 11:25 | 11:26 | 1 хв | 1 год 30 хв |
Дерягино | 11:30 | 11:31 | 1 хв | 1 год 35 хв |
Коровино | 11:34 | 11:35 | 1 хв | 1 год 39 хв |
Белобородово | 11:38 | 11:39 | 1 хв | 1 год 43 хв |
Даниловка | 11:41 | 11:42 | 1 хв | 1 год 46 хв |
Мещовск | 11:46 | — | — | 1 год 51 хв |