Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Петрозаводск | — | 21:30 | — | — |
Мост | 21:30 | 21:31 | 1 хв | — |
Улица Мелентьевой | 21:33 | 21:34 | 1 хв | 3 хв |
Улица Достоевского | 21:33 | 21:34 | 1 хв | 3 хв |
Авторемзавод | 21:34 | 21:35 | 1 хв | 4 хв |
Мехпарк | 21:35 | 21:36 | 1 хв | 5 хв |
Автотехцентр СТК | 21:37 | 21:38 | 1 хв | 7 хв |
Тепличный | 21:38 | 21:39 | 1 хв | 8 хв |
Городок 1 | 21:39 | 21:40 | 1 хв | 9 хв |
Городок 2 | 21:40 | 21:41 | 1 хв | 10 хв |
Газораздаточная станция | 21:42 | 21:43 | 1 хв | 12 хв |
ММС | 21:46 | 21:47 | 1 хв | 16 хв |
ММС, поворот | 21:48 | 21:49 | 1 хв | 18 хв |
Шуя, кладбище | 21:54 | 21:55 | 1 хв | 24 хв |
АЗС | 21:56 | 21:57 | 1 хв | 26 хв |
Городок | 21:56 | 21:57 | 1 хв | 26 хв |
Станция Шуйская | 21:58 | 21:59 | 1 хв | 28 хв |
Магазин | 21:59 | 22:00 | 1 хв | 29 хв |
Посёлок Станция Шуйская | 22:00 | 22:01 | 1 хв | 30 хв |
Падас, поворот | 22:03 | 22:04 | 1 хв | 33 хв |
Лучевое-1, поворот | 22:07 | 22:08 | 1 хв | 37 хв |
Лучевое-2, поворот | 22:16 | 22:17 | 1 хв | 46 хв |
Тулгуба, поворот | 22:18 | 22:19 | 1 хв | 48 хв |
Андреевское | 22:21 | 22:22 | 1 хв | 51 хв |
Янишполе | 22:23 | 22:24 | 1 хв | 53 хв |
Пригородный, поворот | 22:28 | 22:29 | 1 хв | 58 хв |
Кондопожский хлебозавод | 22:32 | 22:33 | 1 хв | 1 год 2 хв |
Ледовый дворец | 22:36 | 22:37 | 1 хв | 1 год 6 хв |
Дом творчества | 22:37 | 22:38 | 1 хв | 1 год 7 хв |
Школа №1 | 22:38 | 22:39 | 1 хв | 1 год 8 хв |
Почта | 22:38 | 22:39 | 1 хв | 1 год 8 хв |
Кондопога | 22:40 | — | — | 1 год 10 хв |