Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Петрозаводск | — | 14:00 | — | — |
Пряжа | 14:48 | 14:49 | 1 хв | 48 хв |
Новая Маньга | 15:01 | 15:02 | 1 хв | 1 год 1 хв |
Маньга | 15:03 | 15:04 | 1 хв | 1 год 3 хв |
Крошнозеро, кольцо | 15:15 | 15:16 | 1 хв | 1 год 15 хв |
Кутчезеро, поворот | 15:21 | 15:22 | 1 хв | 1 год 21 хв |
Щеккила | 15:26 | 15:27 | 1 хв | 1 год 26 хв |
Савиново, поворот | 15:31 | 15:32 | 1 хв | 1 год 31 хв |
Ведлозеро, поворот | 15:34 | 15:35 | 1 хв | 1 год 34 хв |
Юргилица, поворот | 15:38 | 15:39 | 1 хв | 1 год 38 хв |
Куккойла, поворот | 15:43 | 15:44 | 1 хв | 1 год 43 хв |
Палалахта, поворот | 16:00 | 16:01 | 1 хв | 2 год 0 хв |
Мандера | 16:04 | 16:05 | 1 хв | 2 год 4 хв |
Пажала | 16:09 | 16:10 | 1 хв | 2 год 9 хв |
Колатсельга | 16:11 | 16:12 | 1 хв | 2 год 11 хв |
Кясняселькя, поворот | 16:23 | 16:24 | 1 хв | 2 год 23 хв |
Питкяранта, поворот | 16:53 | 16:54 | 1 хв | 2 год 53 хв |
Леппясилта | 17:03 | 17:04 | 1 хв | 3 год 3 хв |
Импилахти, поворот | 17:11 | 17:12 | 1 хв | 3 год 11 хв |
Керисюрья, поворот | 17:14 | 17:15 | 1 хв | 3 год 14 хв |
Ляскеля | 17:20 | 17:21 | 1 хв | 3 год 20 хв |
Лесозавод, поворот | 17:22 | 17:23 | 1 хв | 3 год 22 хв |
Харлу, поворот | 17:24 | 17:25 | 1 хв | 3 год 24 хв |
Рауталахти | 17:27 | 17:28 | 1 хв | 3 год 27 хв |
Кирьявалахти | 17:33 | 17:34 | 1 хв | 3 год 33 хв |
Вяртсиля, развилка | 17:40 | 17:41 | 1 хв | 3 год 40 хв |
Хелюля | 17:43 | 17:44 | 1 хв | 3 год 43 хв |
Совхоз Тельмана | 17:45 | 17:46 | 1 хв | 3 год 45 хв |
Сортавала | 17:49 | 17:59 | 10 хв | 3 год 49 хв |
Хаапалампи | 18:10 | 18:11 | 1 хв | 4 год 10 хв |
Реускула | 18:24 | 18:25 | 1 хв | 4 год 24 хв |
Кортела | 18:30 | 18:31 | 1 хв | 4 год 30 хв |
Мийнала | 18:37 | 18:38 | 1 хв | 4 год 37 хв |
Лахденпохья | 18:49 | — | — | 4 год 49 хв |