Цей варіант розкладу діє у наступні дні: вт, ср, чт
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Петрозаводск | — | 12:45 | — | — |
Мост | 12:49 | 12:59 | 10 хв | 4 хв |
Бесовец | 13:13 | 13:14 | 1 хв | 28 хв |
Чална -2 | 13:19 | 13:20 | 1 хв | 34 хв |
Виданы | 13:22 | 13:23 | 1 хв | 37 хв |
Падозеро, ж/д станция | 13:27 | 13:28 | 1 хв | 42 хв |
Виллагора, ж/д станция | 13:39 | 13:40 | 1 хв | 54 хв |
Виллагора | 13:40 | 13:41 | 1 хв | 55 хв |
Кутижма | 13:47 | 13:48 | 1 хв | 1 год 2 хв |
Кудама, поворот | 13:58 | 13:59 | 1 хв | 1 год 13 хв |
Сямозеро, поворот | 14:01 | 14:02 | 1 хв | 1 год 16 хв |
Алекка | 14:05 | 14:06 | 1 хв | 1 год 20 хв |
Эссойла, село | 14:11 | 14:12 | 1 хв | 1 год 26 хв |
Сяргилахта, поворот | 14:15 | 14:16 | 1 хв | 1 год 30 хв |
Иванисто, поворот | 14:17 | 14:18 | 1 хв | 1 год 32 хв |
Проккойла | 14:21 | 14:22 | 1 хв | 1 год 36 хв |
Метчелица | 14:26 | 14:27 | 1 хв | 1 год 41 хв |
Вешкелица | 14:32 | 14:33 | 1 хв | 1 год 47 хв |
Хаутаваара | 14:48 | 14:49 | 1 хв | 2 год 3 хв |
Веркко | 15:00 | 15:01 | 1 хв | 2 год 15 хв |
Суоярви, автостанция | 15:10 | 15:29 | 19 хв | 2 год 25 хв |
Леппяниэми | 15:55 | 15:56 | 1 хв | 3 год 10 хв |
Найстенъярви | 16:32 | 16:33 | 1 хв | 3 год 47 хв |
Тойвола | 16:50 | 16:51 | 1 хв | 4 год 5 хв |
Лахколампи | 17:10 | 17:11 | 1 хв | 4 год 25 хв |
Костомукса | 17:38 | 17:39 | 1 хв | 4 год 53 хв |
Поросозеро, Пограничная ул. | 18:13 | 18:14 | 1 хв | 5 год 28 хв |
Поросозеро, Куйдамгубская ул. | 18:14 | 18:15 | 1 хв | 5 год 29 хв |
Поросозеро, Центральная ул., 58 | 18:16 | 18:17 | 1 хв | 5 год 31 хв |
Поросозеро, центр | 18:17 | 18:18 | 1 хв | 5 год 32 хв |
Поросозеро, Администрация | 18:18 | 18:19 | 1 хв | 5 год 33 хв |
Поросозеро | 18:19 | 18:20 | 1 хв | 5 год 34 хв |
Поросозеро, ул. Антикайнена | 18:20 | 18:21 | 1 хв | 5 год 35 хв |
Поросозеро, кольцо | 18:22 | — | — | 5 год 37 хв |