Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Петрозаводск | — | 12:15 | — | — |
Пряжа | 13:10 | 13:15 | 5 хв | 55 хв |
Новая Маньга | 13:25 | 13:26 | 1 хв | 1 год 10 хв |
Маньга | 13:30 | 13:31 | 1 хв | 1 год 15 хв |
Каскеснаволок / Крошнозеро, развилка | 13:40 | 13:41 | 1 хв | 1 год 25 хв |
Кутчезеро | 13:45 | 13:46 | 1 хв | 1 год 30 хв |
Щеккила | 13:50 | 13:51 | 1 хв | 1 год 35 хв |
Ведлозеро | 14:03 | 14:04 | 1 хв | 1 год 48 хв |
Юргилица, поворот | 14:05 | 14:06 | 1 хв | 1 год 50 хв |
Куккойла, поворот | 14:10 | 14:11 | 1 хв | 1 год 55 хв |
Палалахта, поворот | 14:15 | 14:16 | 1 хв | 2 год 0 хв |
Колатсельга | 14:20 | 14:35 | 15 хв | 2 год 5 хв |
Кясняселькя, поворот | 14:45 | 14:46 | 1 хв | 2 год 30 хв |
Койриноя | 15:30 | 15:31 | 1 хв | 3 год 15 хв |
Питкяранта | 15:40 | 15:50 | 10 хв | 3 год 25 хв |
Леппясилта | 16:10 | 16:11 | 1 хв | 3 год 55 хв |
Импилахти, поворот | 16:15 | 16:16 | 1 хв | 4 год 0 хв |
Ляскеля | 16:25 | 16:30 | 5 хв | 4 год 10 хв |
Рауталахти | 16:40 | 16:41 | 1 хв | 4 год 25 хв |
Кирьявалахти | 16:45 | 16:46 | 1 хв | 4 год 30 хв |
Вяртсиля, развилка | 16:50 | 16:51 | 1 хв | 4 год 35 хв |
Хелюля | 17:00 | 17:01 | 1 хв | 4 год 45 хв |
Совхоз Тельмана | 17:05 | 17:06 | 1 хв | 4 год 50 хв |
Сортавала | 17:15 | — | — | 5 год 0 хв |