Цей варіант розкладу діє у наступні дні: пт, вс
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Петрозаводск | — | 11:00 | — | — |
Пряжа | 11:50 | 11:55 | 5 хв | 50 хв |
Святозеро, поворот | 12:10 | 12:11 | 1 хв | 1 год 10 хв |
Лижма, поворот | 12:11 | 12:12 | 1 хв | 1 год 11 хв |
Верхнеолонецкий, поворот | 12:25 | 12:26 | 1 хв | 1 год 25 хв |
Чёрная Речка, поворот | 12:30 | 12:31 | 1 хв | 1 год 30 хв |
Кескозеро, поворот | 12:35 | 12:36 | 1 хв | 1 год 35 хв |
Интерпосёлок, поворот | 12:40 | 12:41 | 1 хв | 1 год 40 хв |
Лумбозеро, поворот | 12:41 | 12:42 | 1 хв | 1 год 41 хв |
Коткозеро, поворот | 12:48 | 12:50 | 2 хв | 1 год 48 хв |
Торосозеро | 13:00 | 13:01 | 1 хв | 2 год 0 хв |
Берёзовая Гора, поворот | 13:05 | 13:06 | 1 хв | 2 год 5 хв |
Ковера, поворот | 13:09 | 13:10 | 1 хв | 2 год 9 хв |
Новинка, поворот | 13:15 | 13:16 | 1 хв | 2 год 15 хв |
Нурмолицы, поворот | 13:18 | 13:19 | 1 хв | 2 год 18 хв |
Верховье | 13:22 | 13:23 | 1 хв | 2 год 22 хв |
Олонец | 13:30 | 13:40 | 10 хв | 2 год 30 хв |
Рыпушкалицы | 13:45 | 13:46 | 1 хв | 2 год 45 хв |
Алексала | 13:50 | 13:51 | 1 хв | 2 год 50 хв |
Ильинский | 13:54 | 13:55 | 1 хв | 2 год 54 хв |
Нурмойла | 13:58 | 13:59 | 1 хв | 2 год 58 хв |
Тулокса | 14:09 | 14:10 | 1 хв | 3 год 9 хв |
Видлица | 14:24 | 14:25 | 1 хв | 3 год 24 хв |
Погранкондуши | 14:45 | 14:46 | 1 хв | 3 год 45 хв |
Мансила | 14:49 | 14:50 | 1 хв | 3 год 49 хв |
Ряймяля | 15:14 | 15:15 | 1 хв | 4 год 14 хв |
Салми | 15:25 | — | — | 4 год 25 хв |