Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Петрозаводск | — | 08:30 | — | — |
Улица Достоевского | 08:33 | 08:34 | 1 хв | 3 хв |
Авторемзавод | 08:34 | 08:35 | 1 хв | 4 хв |
Мехпарк | 08:35 | 08:36 | 1 хв | 5 хв |
Стройбаза | 08:36 | 08:37 | 1 хв | 6 хв |
Автотехцентр СТК | 08:37 | 08:38 | 1 хв | 7 хв |
Тепличный | 08:38 | 08:39 | 1 хв | 8 хв |
Городок 1 | 08:40 | 08:41 | 1 хв | 10 хв |
Городок 2 | 08:41 | 08:42 | 1 хв | 11 хв |
Газораздаточная станция | 08:44 | 08:45 | 1 хв | 14 хв |
ММС | 08:49 | 08:54 | 5 хв | 19 хв |
ММС, поворот | 08:55 | 08:56 | 1 хв | 25 хв |
Шуя, Юбилейная | 09:01 | 09:02 | 1 хв | 31 хв |
Шуя, школа | 09:01 | 09:02 | 1 хв | 31 хв |
Шуя, магазин "Магнит" | 09:01 | 09:02 | 1 хв | 31 хв |
Шуя, школа | 09:02 | 09:03 | 1 хв | 32 хв |
Шуя, Юбилейная | 09:02 | 09:03 | 1 хв | 32 хв |
Шуя, кладбище | 09:03 | 09:04 | 1 хв | 33 хв |
АЗС | 09:05 | 09:06 | 1 хв | 35 хв |
Городок | 09:06 | 09:07 | 1 хв | 36 хв |
Станция Шуйская | 09:07 | 09:08 | 1 хв | 37 хв |
Магазин | 09:09 | 09:10 | 1 хв | 39 хв |
Посёлок Станция Шуйская | 09:09 | 09:10 | 1 хв | 39 хв |
Падас, поворот | 09:12 | 09:13 | 1 хв | 42 хв |
Эдем | 09:17 | 09:18 | 1 хв | 47 хв |
Лучевое-1, Мастерок | 09:21 | 09:22 | 1 хв | 51 хв |
Лучевое-1, Авангард | 09:22 | 09:23 | 1 хв | 52 хв |
Лучевое-1 | 09:24 | — | — | 54 хв |