Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Петрозаводск | — | 06:25 | — | — |
Улица Достоевского | 06:29 | 06:30 | 1 хв | 4 хв |
Авторемзавод | 06:30 | 06:31 | 1 хв | 5 хв |
Мехпарк | 06:31 | 06:32 | 1 хв | 6 хв |
Автотехцентр СТК | 06:33 | 06:34 | 1 хв | 8 хв |
Тепличный | 06:35 | 06:36 | 1 хв | 10 хв |
Городок 1 | 06:36 | 06:37 | 1 хв | 11 хв |
Городок 2 | 06:38 | 06:39 | 1 хв | 13 хв |
Газораздаточная станция | 06:41 | 06:42 | 1 хв | 16 хв |
ММС | 06:47 | 06:49 | 2 хв | 22 хв |
ММС, поворот | 06:50 | 06:51 | 1 хв | 25 хв |
Шуя, Юбилейная | 06:56 | 06:57 | 1 хв | 31 хв |
Шуя, школа | 06:57 | 06:58 | 1 хв | 32 хв |
Шуя, магазин "Магнит" | 06:57 | 06:58 | 1 хв | 32 хв |
Шуя, школа | 06:58 | 06:59 | 1 хв | 33 хв |
Шуя, Юбилейная | 06:58 | 06:59 | 1 хв | 33 хв |
Шуя, кладбище | 06:59 | 07:00 | 1 хв | 34 хв |
Шуя, Верховье | 07:03 | 07:09 | 6 хв | 38 хв |
АЗС | 07:13 | 07:14 | 1 хв | 48 хв |
Городок | 07:14 | 07:15 | 1 хв | 49 хв |
Станция Шуйская | 07:16 | 07:17 | 1 хв | 51 хв |
Магазин | 07:18 | 07:19 | 1 хв | 53 хв |
Посёлок Станция Шуйская | 07:20 | — | — | 55 хв |