Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Петрозаводск | — | 06:00 | — | — |
Улица Достоевского | 06:03 | 06:04 | 1 хв | 3 хв |
Авторемзавод | 06:04 | 06:05 | 1 хв | 4 хв |
Мехпарк | 06:05 | 06:06 | 1 хв | 5 хв |
Стройбаза | 06:06 | 06:07 | 1 хв | 6 хв |
Автотехцентр СТК | 06:07 | 06:08 | 1 хв | 7 хв |
Хладокомбинат | 06:10 | 06:11 | 1 хв | 10 хв |
Силикатный завод | 06:12 | 06:13 | 1 хв | 12 хв |
Сулажгорский кирпичный завод, поворот | 06:14 | 06:15 | 1 хв | 14 хв |
14-й км Суоярвского шоссе | 06:18 | 06:19 | 1 хв | 18 хв |
Нижний Бесовец, поворот | 06:19 | 06:20 | 1 хв | 19 хв |
Бесовец | 06:21 | 06:22 | 1 хв | 21 хв |
Бесовецкое кладбище | 06:25 | 06:26 | 1 хв | 25 хв |
Чална-1 | 06:27 | 06:28 | 1 хв | 27 хв |
Чална -2 | 06:28 | 06:29 | 1 хв | 28 хв |
Чална -3 | 06:30 | 06:31 | 1 хв | 30 хв |
Кладбище | 06:32 | 06:33 | 1 хв | 32 хв |
Виданы | 06:34 | — | — | 34 хв |